Dyorex LogoDyorex Logo

BÜLTEN

Güncel Kripto Haberleri ve Teknik Göstergeler

Kripto paralar ile ilgili son gelişmeler ve teknik göstergeler

En Son Haberler

Teknik Göstergeler

Analiz

Teknik & Temel Analizler

DyorEX Academy’de her gün yayımlanan Teknik ve Temel Analizler ile Bitcoin ve diğer kripto paraların yönü ve detayları hakkında bilgi sahibi olun. İşte en son yayınlanan analizler:

Instructor

EĞİTİM

Makalelerle Kendinizi Geliştirin

Kripto paralar, finans ve blockchain ile ilgili yüzlerce makale ile finansal okur-yazarlığınızı geliştirin.

EĞİTİM

Tavsiye Değil Eğitim Kazandırır!

Yatırım Psikolojisi, Teknik Analiz ve Risk Yönetimi başta olmak üzere toplam 22 konuda birebir webinar eğitimleriyle finansal okuryazarlığınızı artırıyoruz.

Instructor

EĞİTİM

Erkin Şahinöz ile CoinPlus

Ünlü FED Ekonomisti ve Blockchain Uzmanı Erkin ŞAHİNÖZ ile temel analiz alanlarında alacağınız eğitim ile 'Blockchain ve Kripto Projeleri' konularında detaylı bir eğitimden geçerek borsalar üzerinde düzenli bir gelir sağlamayı öğreneceksiniz.

EĞİTİM

Kripto Para Dünyasının Dilini Öğrenin

Dictionary

Kripto Sözlük ile krpito paralar ve yatırım ile ilgili karşılaştığınız yabancı kavramları keşfedin. Bilmediğiniz, ya da öğrenmek istediğiniz tüm kavramlar Kripto Sözlük’te.

KEŞFET

DyorEX Rehberi ile 10 Adımda Kripto Para Alım Satımına Başlayın

Discover

Okuduklarınız veya gördüklerinize hakkında bilgi sahibi değil misiniz? Endişelenmeyin! DyorEX Academy başlangıç kılavuzumuz sayesinde kripto dünyasını çabucak keşfedeceksin!

Podcast

KEŞFET

Kripto Paraları Uzmanlardan Öğrenin

Crypto Talks’a Göz Atın!

Podcast

KEŞFET

Kripto Jargonlarını Dinleyerek Öğrenin!

Eğitimleri Podcast Olarak Dinleyin.

HIZLI YATIRIMLAR İÇİN EN YÜKSEK PERFORMANS

DyorEX Uygulamasını İndir

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücretleri

Hızlı ve Güvenilir

app_storegoogle_playqr_code

Sıkça Sorulan Sorular

2021 yılından itibaren İstanbul merkezli, Global Kripto Para Borsası olarak yatırımcılarımıza hizmet veriyoruz.  “Herkes İçin Kripto” vizyonuyla ekonomik özgürlüğü arttırmak, daha iyi bir hayat ve gelecek inşa etmek için kripto para dünyasını herkese ulaştırmayı ve ekonomik özgürlüğü arttırarak, mutlu yatırımcı üzerine kurulu kripto para borsası inşa etmeyi amaçlıyoruz.

Bitcoin dahil onlarca kripto paranın alınıp satılabildiği DyorEX'te uygun komisyon oranlarımız sayesinde alım satım işlemleriniz için yüksek ücretler ödemenizin önüne geçiyor ve en düşük komisyon ücretleri sayesinde de yatırımlarınızın daha fazla kazançta olmasını sağlıyoruz. Ayrıca Kripto para dünyasında ki yatırımlarınız için en düşük komisyon oranlarıyla alım-satım işlemleri gerçekleştirirken, emirlerinizi de ultra düşük gecikmeyle iletiyoruz.

Hesap güvenliği seçenekleri sayesinde yatırımlarınız özel çok imzalı soğuk cüzdanlar da tutulurken, 7/24 aktif ve üst düzey önlemler sayesinde kullanıcılarımızın işlemlerini her aşamada güvenle gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Borsamızda yatırımlarınıza başladığınız andan itibaren tüm süreçte herhangi bir ihtiyacınızda DyorEX canlı destek ekibimize telefon, whatsapp, telegram ve web üzerinden 7/24 ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

DyorEX Yanınızda uygulaması ile borsamızda yapacağınız işlemler sonucu ulaştığınız hacimlere göre belirteceğiniz işlemlerin komisyonlarını %100 olarak iade ediyor ve nakit varlıklarınıza yansıtarak istediğiniz zaman çekme, yeni işlem yapma veya aktarım ayrıcalıkları sunuyoruz. 

Günlük Bülten uygulamamız ile günlük gelişmeler, haftalık beklentiler ile ilgili sürekli bilgilendirici içerikleri ve haberleri gün içerisinde DyorEX platformları üzerinden paylaşıyoruz.

DyorEX Akademi ayrıcalığımız ile kripto para piyasası için finansal okuryazarlığınızı en üst seviyeye çıkartırken, yatırımlarınızı da daha bilinçli gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Neden DyorEX?
•7/24 canlı destek ve Whatsapp Hattı üzerinden iletişim,
•Sabah 9 akşam 6 arasında sesli iletişim,
•DyorEX Bire Bir Eğitim,
•Yatırım Mentörü,
•Coin and Travel,
•DyorEX Analiz,
•Günlük Bülten,
•Günlük Kripto Teknik Göstergeleri,
•Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Halk Bankası veya Vakıfbank  ile 7/24 TL yatırma ve çekme,
•Mesai saatleri içinde tüm bankalar üzerinden EFT ile işlemde bulunabilme,
•Temel ve teknik özellikleri incelenerek seçilmiş onlarca kripto para,
•TL ve kripto para yatırmada alt limit yok,
•Yüksek hacimli işlemlere ve hızlı alış satışa uygun altyapı,
•Zengin ve kullanıcı dostu arayüz ile gerçek zamanlı kripto para fiyatlarını görüntüleyin,
•Tek uygulama ile pratik ve hızlı işlem avantajı,
•Market işlemlerinde şeffaflık,
•DyorEX’in hacim rekorları.

Vizyonumuz
“Herkes İçin Kripto” vizyonuyla ekonomik özgürlüğü arttırmak, daha iyi bir hayat ve gelecek inşa etmek için kripto para dünyasını herkese ulaştırmayı ve ekonomik özgürlüğü arttırarak, mutlu müşteri üzerine kurulu kripto borsası inşa etmeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz
Blockhain ekosistemine destek vererek, blockhain teknolojisiyle beraber yeni nesil iş yapış modellerinin önündeki engelleri giderilmesi adına herkesin kullanabileceği bir platform oluşturmaktır. 

DyorEX'in Sorumluluk Aldığı Sosyal Konular 
Kurulduğumuz günden itibaren attığımız her adımda odak noktamız insan, yardımseverlik ve doğaya saygı olmuştur. DyorEX ülkemizin belirlediği hedefleri pusula olarak kabul ederek, temel değerleriyle örtüşen ve daha yaşanabilir bir dünya için “yoksulluğa son”, “nitelikli eğitim” ve “temiz dünya” için sorumluluk alıyoruz. Değerlerimizi aksiyona dönüştürmek için sivil toplum kuruluşlarını desteklemekteyiz. Vizyonumuz da belirttiğimiz gibi; geleceği beklemiyor, onu inşa edenlerden olmayı seçiyoruz.Herkes İçin Kripto DyorEX.

Kriptoloji kavramı en genel anlamıyla şifreleme bilimi olarak bilinmektedir. Verilerin (yazı, rakam veya herhangi bir mesajın) özel bir sistem sayesinde şifrelenmesi, güvenli bir ortam aracılığıyla alıcıya gönderilmesi ve yine bir sistem sayesinde şifrelemenin çözülerek verilerin ortaya çıkması olarak belirtebiliriz.

Kripto paralarda kriptoloji kavramından etkilenerek, özel bir sistem sayesinde şifrelenmiş, dijital bilgi olarak var olan bir tür para biçimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Herhangi bir bankadan veya devletlerden bağımsız olarak çalışan kripto para birimi, gelişmiş matematik kullanarak varlıklar arasında sermaye yaratmayı ve aktarmayı sağlar. 

Kripto para birimleri, değişim ortamı veya bir kayıt tutma yöntemi olarak çalışmak üzere oluşturulmuş dijital formda bir simgesi yer almaktadır. Ağındaki işlemleri güvence altına almak, doğrulamak ve yeni Token’lerin yarattığı kontrole sahip olmak için kriptografik algoritmalar kullanır.

2009 yılından itibaren açık kaynaklı yazılım olarak piyasaya sürülen Bitcoin ise, merkezi olmayan ilk ve en popüler kripto para birimidir. Bitcoin’in piyasada yer almasından bu yana, 10.000’den fazla altcoin oluştu.Bitcoin, gelişmiş matematik kullanılarak elektronik ortamda oluşturulan ve tutulan, merkezi olmayan kripto para birimidir. Devletler tarafından çıkarılan para birimlerinden farklı olarak, merkezi bir finansal kuruma ya da yöneticiye bağlı değildir. Bunun yerine, çeşitli işlemleri güvenceye almak, ek birimlerin oluşturulmasını kontrol etmek ve çeşitli varlıkların transferini doğrulamak için kripto şifreleme teknolojisi üzerinde çalışmaktadır.

Federal Rezerv Sistemi gibi merkezi bankacılık ve ekonomik sistemlerde, şirket kurulları ve devletler, para birimini yazdırarak veya dijital bankacılık defterlerine ek talep ederek kontrol eder. Merkezi bulunmayan kripto para birimi söz konusu olduğunda ise, şirketler veya devletler yeni birimler üretemezler. Merkezi olmayan kripto para birimlerinin dayandığı temel teknik sistem, Satoshi Nakamoto olarak bilinen bir grup veya kişi tarafından oluşturulmuştur.

Kayıt işleminiz için resmi websitemizde menü çubuğunda bulunan 'KAYIT OL' butonunu tıklayarak veya cep uygulaması üzerinden 'ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?' butonuna tıklayarak kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili bilgileri doldurduktan sonra DyorEX yasal dokümanları okuyup işaretledikten sonra “KAYIT OL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kimlik Doğrulama için website veya aplikasyon üzerinden kullanıcı menüsü altında bulunan Kimlik Doğrulama sekmesini seçiniz.İlk olarak karşınıza doğrulama esnasında gerekli olan işlem maddelerini önceden bildiren ve hazırlık yapmanızı sağlayan kimlik doğrulama formu çıkacak. İlgili formda belirtilen işlem maddelerini yerine getirdikten sonra kutucukları işaretleyin ve İleri butonuna basın.

Kişisel ve Adres Bilgilerini gireceğiniz sayfa  karşınıza gelecektir. Kişisel Bilgiler sayfasında ilgili yerleri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmekte. 99 ile başlayan yabancı kimlik numarasına sahipseniz açılan ekranda Diğer butonunu işaretleyin.

Adınız, soyadınız ve TC kimlik numaranız kimlik belgenizde yazdığı şekliyle birebir olarak yazılmalıdır. Adınız ve soyadınızdaki Türkçe karakterler kimliğinizdeki ile aynı olacak şekilde yazılmalıdır. Bilgilerin eşleşmediğine dair uyarı alırsanız girdiğiniz bilgileri tekrar kontrol ediniz.

Adres bilgisi bölümüne ise ikamet ettiğiniz adresin bilgilerini doğru şekilde girmeniz gerekmektedir. İlgili yerleri doğru bir şekilde doldurun ve İleri butonuna basın.

KYC2 sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada tercihinize göre Kimlik Kartınızın ön ve arka yüzü, Sürücü Belgenizin ön yüzü veya Pasaportunuz ön yüzünü yükleyin ve İleri butonuna basın.

Fotoğraf Doğrulama sayfasında ise yüklediğiniz resmi belge, işlemin gerçekleştiği gün tarihi ve DyorEX yazılı kağıdı elinizde tutarak bir selfie fotoğrafı çekin ve ilgili bölüme yükleyin.

Son olarak tüm işlemleri doğru bir şekilde yerine getirdikten sonra Onayla butonuna basarak kimlik doğrulama işlemini tamamlayın.

Hesap limitleriniz açıldığında işlemlerinize başlayabilirsiniz. KYC sürecinde yer alan kişisel bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması zorunludur. Bu durum kullanıcı işlem güvenliği ve banka işlemlerinin yapılabilmesi için bir güvenlik prosedürüdür. Kişisel bilgileriniz şifrelenmiş olarak muhafaza edilir ve asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, hesabınızın onaylanması dışında başka hiçbir amaç için kullanılamaz.

Kimlik Doğrulama Başarılı artık alım ve satım işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Kaydınızı oluşturduktan sora E-mail adresinize bir E-Posta gönderilecektir. Doğrulamak için E-Posta Adresimi Doğrula sekmesine tıklayıp giriş yapabilirsiniz.

Google Authenticator aktivasyonu için mobil uygulama veya websitesinde Ayarlar / Güvenlik bölümündeki iki aşamalı doğrulama bölümünü Aktif hale getirip kullanabilirsiniz.

Parola değişikliği için Ayarlar/Güvenlik/İleri Düzey Güvenlik bölümünden Hesap Şifresi Değişimi sekmesini kullanabilirsiniz.

Açılan sekmede daha önce oluşturmuş olduğunuz Geçerli Parolayı girerek yeni bir Parola belirleyip Parolayı Güncelle sekmesine tıklayabilirsiniz.

Eğer parolanızı unuttuysanız masaüstü ve mobil platformlardaki giriş ekranlarından Parolamı Unuttum seçeneğine tıklayıp sizden istenen e-posta/telefon numarası bilgilerini girip yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Notification

Bültene Abone Ol, Finansal Gündemi Takip Et!